Grupa Zajączki wraz z rodzicami i nauczycielami wzięła udział w XIII

Międzyprzedszkolnym Sportowym Turnieju Rodzinnym, podczas którego zajęła III miejsce.

Droga do finału nie była łatwa, drużyna wystartowała najpierw w eliminacjach, w których

zajęła I miejsce i dzięki temu dostała się do finału. Walka była bardzo zacięta i wszyscy

dzielnie walczyli. Dzieci otrzymały słodkości i medale, również rodzice i nauczyciele

otrzymali medale. Przedszkole otrzymało puchar i wzbogaciło swoją bazę o kształtki

geometryczne i skaner. GRATULUJEMY!

Nauczycielka mgr Joanna Waniczek – Małolepsza wzięła udział w ogólnopolskim

konkursie „Mali Einsteini na start, czyli eksperymenty przedszkolaków”, zajmując I miejsce,

za które otrzymała dyplom oraz trzy książki z serii „Edukacja małego dziecka”.

Konkurs polegał na napisaniu scenariusza zajęć oraz zrealizowaniu tych zajęć w grupie

przedszkolnej. Następnie scenariusz wraz ze zdjęciami z zajęć należało wysłać na konkurs.

Zajęcia odbyły się w gr. Zajączki.

Scanitto_2013-08-27_002

II MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKARSKIM ” PUCHAR ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA ” DLA PRZEDSZKOLI MIASTA I GMINY ZIELONA GÓRA

tn_DSCN0209

certyfikat_2

DYPLOM~1

ghjh (Custom)

Szanowni Państwo,

Serdecznie gratulujemy otrzymania Certyfikatu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” w I ogólnopolskiej edycji programu organizowanego przez firmę Tymbark i markę Kubuś przy współpracy z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska.

Raport, dokumentujący realizację programu przez przedszkole, potwierdził ogromne Państwa zaangażowanie, kreatywność i duży wkład w przeprowadzane działania. Jego sprawdzanie sprawiło nam wiele radości i dostarczyło bardzo pozytywnych emocji. Znakomite efekty, osiągnięte w czasie ekologicznych zadań, pokazały, że dla dzieci była to zarówno nauka, jak i wspaniała zabawa. Cieszymy się, że dzięki Państwa pracy dzieci  poznają piękno przyrody i uczą się, jak ją chronić.

Dziękujemy Dyrektorowi Przedszkola, wszystkim Nauczycielom, jak i Rodzicom za włączenie się w realizację ekologicznych projektów. Państwa życzliwa pomoc i fachowe wsparcie udzielane dzieciom zasługują na pochwały i najwyższe uznanie.

Zaangażowanie przedszkoli i zainteresowanie programem „Kubusiowi Przyjaciele Natury” przerosło nasze oczekiwania. Akcja cieszy się dużą popularnością, dlatego też już jesienią 2010 r. rusza kolejna, ogólnopolska edycja programu. Serdecznie Państwa do niej zapraszamy. Wszystkie informacje na temat zasad przedłużenia Certyfikatu znajdą Państwo na stronie www.przyjacielenatury.pl już we wrześniu.

Gratulując udziału w programie przesyłamy Państwu Certyfikat, potwierdzający przyznanie Tytułu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”, dodatkowe materiały edukacyjne dla przedszkola, specjalne upominki dla nauczycieli koordynujących program oraz książeczki gier i zabaw wraz dyplomem i drobne upominki dla każdego dziecka, które brało udział w programie, a także ulotki edukacyjne dla rodziców.

Serdecznie gratulujemy!

tn_bezpieczny_d tn_haribo_d
tn_kraina_dzieci_d tn_optymistyczne_d
tn_partnerskie_d tn_str_d
tn_taneczne_d tn_teatr_d

tn_ambasador_d

tn_konsul_d

tn_partner_d

tn_11certyfikat-optymistyczne-przedszkole

Dnia 10.05.2016r. dzieci, rodzice oraz nauczycielki z grupy „Zajączki” wzięli udział w eliminacjach „Międzyprzedszkolnego Sportowego Turnieju Rodzinnego” zajmując I miejsce. Dwa dni później odbył się finał  i dzięki wspaniałej kondycji uczestników, współpracy, ogromnemu zapałowi oraz wsparciu publiczności nasi reprezentanci wygrali turniej. Rywalizacji konkursowej towarzyszyła także wspaniała zabawa. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!;)

NIP 929-11-01-962
Miejskie Przedszkole Nr 22